Inginer Ofertare Echipamente Industriale – Brașov

Descrierea Jobului

Căutăm un Inginer Ofertare Echipamente Industriale talentat și dedicat pentru a se alătura echipei pentru o companie germană de top, cu sediul în Brașov, specializată în vânzarea de echipamente industriale.

Responsabilități

  • Elaborarea ofertelor pentru echipamente industriale, conform cerințelor clienților
  • Analiza cerințelor tehnice și comerciale ale proiectelor
  • Colaborarea cu echipele de vânzări și tehnice pentru a dezvolta soluții competitive
  • Utilizarea programelor Autocad și MS Office pentru realizarea documentației necesare
  • Interpretarea desenelor tehnice și asigurarea conformității cu specificațiile

Candidatul Ideal

  • Experiență de lucru: minim 3 ani în ofertare în domeniul industrial
  • Cunoștințe lingvistice: engleza avansată, scris și vorbit
  • Aptitudini tehnice: cunoașterea detaliată a Autocad și MS Office
  • Competențe: abilități avansate în citirea și interpretarea desenelor tehnice

Beneficii

  • Salariu atractiv: corelat cu experiența și abilitățile, plus alte beneficii
  • Program de lucru: office, Luni-Vineri

Cum să aplici

Dacă te potrivești profilului descris și ești interesat de această oportunitate, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email [email protected] sau să aplici direct pe site-ul nostru https://jobselection.ro/trimite-cv/ sau completând mai jos în Formular Aplicare Job.

FORMULAR

APLICARE JOB

Dacă ai găsit un job care te interesează în categoriile de mai sus, completează acest formular cu datele tale, selectează categoria și jobul dorit iar echipa noastră de recrutare te va suna în timpul programului pentru a discuta toate detaliile aferente.